455

Podlahy od A do Z

455
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

ZAHRADNÍK PARKET spol. s r.o

ZAHRADNÍK PARKET spol. s r.oPODLAHOVÝ SHOWROOM
Bělohorská 251/147
169 00 Praha 6
tel.: 233 355 222
e-mail: info@zahradnikparket.cz

www.zahradnikparket.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Naše plně profesionální rodinná firma splňuje i ty nejpřísnější podmínky pro zhotovení různých druhů podlah. Rekonstrukce panelákových bytů nebude nikdy dokonalá bez výměny podlah. Správná podlaha pozvedne váš byt o třídu výše.

V naší široké nabídce najdete mimo jiné klasické parketové vlysy, celomasivní podlahová prkna, exotické masivní podlahy, teakové masivní podlahy vhodné do koupelen, bambusové masivní podlahy, mozaikové, zámecké parkety, vrstené parketové vlysy, venkovní terasy z exotických dřevin - decking, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, ekologické laky, tmely a lepidla na dřevěné podlahy, obvodové lišty, přechodové lišty a mnoho dalších doplňků k uspokojení Vaší poptávky. Pro případné samokutily nabízíme též službu zapůjčení brusných strojů na renovaci dřevěných podlah.

Samozřejmostí v naší nabídce je také kompletní odborná technická poradenská činnost, prodej malo i velkoobchod, montáž - pokládka a renovace.

Naše vzorkovna, největší na Praze 6, se nachází v oblasti Břevnova na Bělohorské ulici.
Pohodlné parkování v areálu firmy, bez parkovacích zón!!

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: