420

Sprchové kouty ROLTECHNIK

420
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

ROLTECHNIK a.s.

ROLTECHNIK a.s.Třebařov 160
PSČ 569 33
tel.: 461 324 301/302
fax: 461 324 297
e-mail: objednavky@roltechnik.cz

www.roltechnik.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Společnost Roltechnik byla založena roku 1991 a patří k prvním společnostem v regionu Východní Evropy v oblasti výroby a distribuce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček a hydromasážních zařízení.

V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru. Při vývoji a výrobě našich výrobků je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Velký důraz je kladen na uplatňování moderních systémů řízení kvality. Společnost Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a environmentálního managementu podle mezinárodních norem.

Vysoký tržní podíl společně s filozofií pokrýt celé spektrum potřeb zákazníků vyústil v segmentaci jednotlivých značek společnosti. Dnes nabízíme své výrobky pod 3 ucelenými značkami Sanipro, Roltechnik a Extreme Wellness.

Se značkou ROLTECHNIK si do vlastní koupelny přinesete evropskou kvalitu, ověřenou úspěchy na nejnáročnějších světových trzích.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: