678
1. místo

Bezpečnostní dveře NEXT

678
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

NEXT spol. s r.o.

NEXT spol. s r.o.Pobřežní 8
186 00 Praha 8

Telefon: 224 81 64 58
Fax: 224 81 64 59
E-mail: next@next.cz
Nonstop Vodafone: 777 335 878
Nonstop O2: 602 335 878
Nonstop T-mobile: 734 335 878

www.next.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Bezpečnostní dveře NEXT - bezpečnostní a protipožární řešení
NEJSOU DVEŘE JAKO DVEŘE!

Bezpečnost je v dnešní době důležitý aspekt každého obytného objektu. Naše firma se proto již několik let specializuje na výrobu a prodej kvalitních a prověřených bezpečnostních dveří do bytu a domu, přídavných, protipožárních dveří.

Námi nabízené bezpečnostní vchodové dveře - interiérové dveře, které spadají do 3. a 4. bezpečnostní třídy, musí vždy splňovat vysoké požadavky na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti. Kromě prověřených bezpečnostních prvků klademe důraz také na design nabízených výrobků. Naše produkty nabízíme s několika druhy povrchové úpravy – dýha, laminát, masivní dřevo. Právě kombinace povrchové úpravy, designu a velkého množství dostupných barev zaručuje, že si u naší společnosti vybere bezpečnostní dveře opravdu každý.

Výroba dveří do Vašeho domu či bytu probíhá na míru, dle individuálních požadavků každého zákazníka. Zaručujeme také splnění všech bezpečnostních certifikátů a kontrol, které musí dveře 3. nebo 4. třídy splňovat. Dále máme v nabídce veškeré příslušenství, jako jsou zárubně a bezpečnostní kování.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: