320

Úsporné vytápění bytových domů

S teplárnou 583 Kč/GJ. S novou plynovou kotelnou 325 Kč/GJ.
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

2K Energy s.r.o.

2K Energy s.r.o.Bělehradská 858/23
120 00 Praha 2
Pobočka:
Vrbenská 2a
370 01 České Budějovice

Zákaznická linka: 778 407 408
e-mail: info@2kenergy.cz

www.2kenergy.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Odpojujeme se od teplárny
Od prvního okamžiku, kdy je plynová kotelna uvedena do provozu Vám šetří 30 - 60 % nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Navíc úspory dosažené provozem kotelny vždy převyšují splátky úvěru, který si většina bytových domů uzavře při pořízení této technologie. Jelikož není třeba žádné investice (banky půjčují standardně 100% ceny technologie) a úspory kotelny jsou vyšší než splátky úvěru, jedná se o opatření s okamžitou návratností.

“Největší překážkou při výstavbě nové plynové kotelny v bytovém domě je dle naší zkušenosti strach ze změny." říká Ing. Tomáš Kopecký z firmy 2K Energy s. r. o., která se výstavbou plynových kotelen v bytových domech zabývá. "Zejména starší lidé mívají z takového razantního kroku strach a navíc pokud by si za tímto účelem měli společně jako SVJ vzít úvěr z banky, staví se zpočátku většina členů SVJ proti takovému záměru. Právě proto, abychom takové zákazníky zbavili obav, nabízíme jim 2 možnosti při pořízení nového úsporného způsobu vytápění bytových komplexů. Většina firem na trhu nabízí pouze variantu, kdy si bytové družstvo či SVJ musí celou technologii koupit a případně si na koupi vzít úvěr z banky. Naše firma 2K Energy s. r. o. však nabízí také variantu, kdy celou technologii kotelny zainvestujeme z vlastních zdrojů a kotelnu následně provozujeme,” doplňuje Ing. Michal Kapoun ze stejné firmy.

Bytový dům a jeho obyvatelé se tak stávají pouze uživatelem systému se stejným komfortem, na jaký byli dosud zvyklí od teplárny s jediným rozdílem, že za teplo platí mnohem méně než dříve. Při realizaci nemusí zaplatit nic a ihned se spuštěním kotelny začínají šetřit významné částky. Mají tak možnost seznámit se s technologií bez rizika a později, když si ověří funkčnost a spolehlivost dodaných komponent se mohou rozhodnout kotelnu odkoupit a provozovat na vlastní pěst a dosáhnout tak maximálních úspor. Navíc se odkupní cena s každým rokem provozu snižuje.

Plynová kondenzační kotelna 120kW v bytovém domě se 3 vchody. Instalován 750 litrů zásobník pro ohřev TUV a 2x60kW kondenzační kotel Viessmann
Plynová kondenzační kotelna 100kW v bytovém domě se 3 vchody. Instalován 1750 litrů zásobník pro ohřev TUV a 2x49kW kondenzační kotel Viessmann. Na střeše 10 solárních kolektorů.
Úspora bez investic. Nyní jen 550 Kč/GJ
Porovnání nákladů
PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: