435

Novinka v nabídce KOLO – série Nova Pro

435
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

Sanitec s.r.o.

Sanitec s.r.o.Komenského 2501
390 02 Tabor
tel: +420 381 254 907
e-mail: info@sanitec.cz

www.sanitec.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Dokonale navržená z hlediska funkčnosti a estetiky. Taková je nejnovější kolekce keramiky a nábytku NOVA PRO značky KOLO. Nahrazuje mnoho let známý bestseller - řady keramiky Nova a Nova Top.

řady Nova a Nova Top, které jsou instalovány ve více než 6 tisících veřejných budov a milionech soukromých koupelen. Tyto série byly naprostými lídry v oblasti vybavení projektů v celé střední Evropě.

Nyní přichází na řadu nástupce…
Kolekci Nova Pro tvoří 115 produktů v 5 funkčních a zároveň designových řadách navržených pro koupelny různého typu a určení. Mohou být použity pro aranžování koupelen jak v bytech, rodinných domech, tak ve veřejných objektech. Platí to rovněž pro sanitární místnosti se zvláštními požadavky na funkčnost a hygienu, mimo jiné v nemocnicích, pečovatelských domech, školách nebo mateřských školkách. Dvě řady produktů Nova Pro, v oválném nebo obdélníkovém designu, jsou zde pro dokonalé sladění s odpovídajícím stylem koupelny.

Výrobky Nova Pro Pico jsou navržené pro malé koupelny. Nabízí i ta nejmenší umyvadla (šířka 36, 45 cm), která spolu se závěsným WC s délkou pouze 48 cm poskytnou potřebné vybavení a přitom pomohou zachovat maximální funkčnost koupelny.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: