465

Moderní výtahy pro váš panelový dům

465
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

VÝTAHY 1 – EcoLifts s.r.o.

VÝTAHY 1 – EcoLifts s.r.o.Velflíkova 1428/4
160 75 Praha 6, Dejvice
Tel: 773 634 701

Kounov – Rozkoš 47
518 01 Dobruška
Tel: 773 634 702

www.vytahy1.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Rekonstrukcí výtahu obecně vyjadřujeme výměnu stávajícího, nevyhovujícího zařízení, za zařízení nové, splňující požadavky nejnovějších norem. Naše společnost přistupuje k výměně tak, aby nový výtah měl co nejlepší technické parametry a splňoval představy investora o rozumné investici.

Společnost Výtahy 1 – EcoLifts s.r.o. byla založena v roce 2008 jako alternativa k běžným konzumním společnostem, zabývajícím se výtahovou technologií. Cílem není jen prostá výroba a montáž výtahů a prosklených ocelových konstrukcí, naše služby jsou komplexní včetně architektonického návrhu, stavebního projektu a poradenské činnosti. Základním principem je individuální přístup ke každému řešení, důraz na přání klientů.

Společnost se orientuje zejména na výstavbu atypických výtahů a výtahových šachet, kde největší roli hraje stávající půdorys stavby nebo potřeba úspory místa. Významnou oblastí naší práce je maximální využití stávajících výtahových šachet při rekonstrukci a dodávce nové technologie v panelových domech. Potřebné podklady zpracováváme ve vlastní projekční kanceláři, výrobu hlavních součástí zajišťujeme v našich výrobních prostorech. Samozřejmostí je poskytování následného servisu. Výsledkem naší práce je spolehlivé zařízení, pracující na nejmodernějších principech, úzce spojených s ekologickým a ekonomickým provozem. Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a členem Unie výtahového průmyslu ČR.

Před rekonstrukcí
Po rekonstrukci
Po rekonstrukci
PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: