460

Zateplení není jen pro zahřátí

Kompletní zateplení panelového domu v Praze 4
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.

MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.Pražská 810/16
102 21 Praha - Hostivař
odštěpné závody: Plzeň, Pardubice
tel.: 377 828 417
e-mail miras@mirascz.eu

www.mirascz.eu

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

REKONSTRUKCE - ZATEPLENÍ - SANACE - VÝSTAVBA

V průběhu let se značka MIRAS stala zárukou solidnosti a odbornosti ve svém oboru. I přes rychle se vyvíjející technologie a používání nových materiálů se firma MIRAS stavitelství a sanace s.r.o. zachovává svoji suverenitu a vysokou profesionalitu poskytovaných služeb a prováděných prací.

Rekonstrukce panelových domů
Čas od času se opotřebí každá věc, tedy i panelový dům. Každý materiál má omezenou životnost a postupem času je nutné tyto použité materiály opravit.

Nejčastější závady panelových domů
U panelových domů, které nutně vyžadují rekonstrukci, se objevují řada závad, které je nutné následně opravit. Mezi nejčastější závady patří především statické poruchy a trhliny v panelech, špatné těsnění mezi panely, pronikání vlhkosti, špatná tepelná izolace, netěsnící střecha a zatékání do ní, velká tepelná propustnost, koroze konstrukcí a mnoho dalšího.

Rekonstrukce střech
U panelových domů se od počátku projevovalo zatékání plochými střechami. V dnešní době jsou již materiály střešních povlaků s výrazně lepšími vlastnostmi a vyšší životností, než v době stavby. Není tedy na místě se obávat rekonstrukcí plochých střech a měnit tvar střechy. U střech, kde spádové vrstvy tvoří dřevěné konstrukce a bednění jsou časté následky předchozích zatékání, které se musí opravovat. Konkrétní rozsah a řešení opravy střechy je součástí přípravných projektových prací a zjištění z provedených sond.

Co všechno rekonstrukce zahrnuje?
Součástí rekonstrukce panelových domů by mělo být i zateplení. Díky zateplování se totiž sníží únik tepla a tím se zvýší životní úroveň obyvatelům domu. Dále se při rekonstrukci provádí sanace narušených spojů panelů, rekonstrukce souvrství podlah lodžií, vyměny oken, vstupů do domů, zábradlí či výměnu výtahů.
Po celkové revitalizaci domu provádíme terénní úpravy u paty domu a součástí často bývají i nové vstupy (schodiště, můstky) do domu. Nově instalujeme u vchodů zastřešení z ocelové nebo hliníkové konstrukce. Při výměně portálů (vstupních dveří) zajistíme podle přání zadavatele instalaci poštovních schránek a výměnu zvonkového tabla.
V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo zavolejte na telefonní číslo 377 828 417.

Předmětem komplexní revitalizace výškového panelového domu ul. Poljanovova  v Praze 4 bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení střechy objektu, zateplení technický místností, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.
Zateplení panelového domu v Praze, Chodovická ul.
Revitalizace panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Ke Kukačce 21
Zajímavým a originálním způsobem byla řešena rekonstrukce bytových lodžií a balkonů  panelového domu, bylo zde použito hliníkové zábradlí v kombinaci s mléčnou výplní Connex.
Detail lodžie
Zateplení panelového domu v Plzni Lochotíně, Plaská ul.
Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Na Dlouhých
PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: