435

Revitalizace panelových domů

435
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

Prestol holding, a.s.

Prestol holding, a.s.Zborovská 542/29
301 00 Plzeň
tel.: 377 423 079
e-mail: sekretariat@prestol.cz

www.prestol.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Společnost PRESTOL holding, a.s. vznikla v květnu roku 1994. Na stavebním trhu se tedy nejedná o žádného nováčka. Zrození společnosti je výsledkem transformace nejen v plzeňském regionu dobře známé stavební firmy PRESTOL, spol. s r. o., která zde úspěšně působí od roku 1991 a má na svém kontě prostavěnost za více než 3 miliardy Kč a armádu spokojených zákazníků.

Revitalizace panelových domů

Prudký rozvoj tohoto odvětví hlavně v oblasti panelových sídlišť nás vedl k rozhodnutí učinit zateplování fasád jedním z nosných programů naší společnosti. Zajišťujeme kompletní servis od technické analýzy budovy, projektové dokumentace, cenové nabídky, energetické auditu, financování dotačních programů, pojištění až po vlastní realizaci jednotlivých oprav.

Proč je výhodná komplexní revitalizace?
Samozřejmostí revitalizace je vyřešení závad stávajících konstrukcí. Sníží se náklady na energie, vyřešením úniků tepla okny, zdmi, střechou. Umožní se lepší termoregulace a usnadní se měření spotřeby tepla spolu se zvýšením účinnosti vytápění. Odpadnou ztráty v zastaralých rozvodech vody.

Cena jednotlivých oprav se neliší, ale zásadní je úspora financí při neopakování nákladů (jedno lešení, jeden finální úklid, jedno zařízení staveniště, jeden zábor pozemku na stavbu, hromadný dovoz materiálu a pracovních sil).

Dále se také ušetří náklady díky vyřízení pouze jediného úvěru či hypotéky, usnadní se papírování a sníží splátky.

A to ani nemluvíme o několikanásobném zvýšení komfortu a tržní hodnoty domu nebo prodloužení životnosti objektu a jednotlivých konstrukcí.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: