400

Modernizace výtahů v Murmanské ulici, Praha 10

400
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

KONE, a.s.

KONE, a.s.KONE Czech Republic
Evropská 423/178
160 00 Praha 6
Tel: 212 345 415
e-mail: modernizace@kone.com

www.modernizace-vytahu.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

ZVAŽUJETE REKONSTRUKCI VÝTAHU? POZOR NA RIZIKA!
Stále téměř polovina výtahů v České republice vykazuje provozní rizika a bude je nutné ve většině případů vyměnit. Sem spadají i některé výtahy, které prošly částečnou modernizací po roce 2005, avšak již nevyhovují současným požadavkům. NECHYBUJTE PŘI VÝBĚRU DODAVATELE! SPOLEHNĚTE SE NA PROVĚŘENOU KVALITU!

Obecně platí, že je potřeba velmi pečlivě zvážit, kdy se vyplatí modernizace a kdy je ekonomičtější celková výměna výtahu. V takové situaci vám s posouzením nejlépe pomůže zkušená firma, která se výrobou, modernizacemi a servisem výtahů dlouhodobě zabývá.

NOVÝ VÝTAH PŘINESE ÚSPORY, VÍCE PROSTORU I MÉNĚ HLUKU
Celková výměna je často jedinou efektivní cestou, jak docílit odstranění všech bezpečnostních a provozních rizik a získat nemalé úspory elektřiny a nákladů na opravy častých poruch starých výtahů. Nový výtah s sebou přináší také zlepšení jízdního komfortu, jako například přesnost zastavování a příjemný interiér kabiny. Má nesrovnatelně nižší hlučnost, což hraje v řadě případů velkou roli při rozhodování. Z naší praxe víme, že docílit zvětšení velikosti kabiny na hloubku nebo na šířku či dokonce v obou parametrech je možné ve velké většině případů. Každý případ je však svým způsobem jedinečný a existuje také nemálo případů, kdy je velmi rozumné zvážit možné vylepšení stávajícího stavu tím, že se výtah prodlouží o jednu stanici nahoře/dole nebo je změněna kabina z neprůchozí na průchozí, čímž se umožní například bezbariérový přístup do objektu.

JAK VÝMĚNU VÝTAHU FINANCOVAT?
Rekonstrukce výtahu je z hlediska investice poměrně náročná, a proto vlastníci hledají možnosti optimálního financování. Často je využíván úvěr, někteří vlastníci bytových domů preferují vlastní zdroje. Společnost KONE představila nový program financování výměn výtahů, který umožní rozložit investici do více splátek podle možností BD nebo SVJ. Rozpočet domu tak není zatížen jednorázovou platbou.

ODKLÁDÁNÍ MODERNIZACE VÝTAHŮ SE NEVYPLÁCÍ
Zvyšuje se totiž četnost výskytu nebezpečných situací, které mohou ohrozit zdraví dopravovaných osob. A tím roste i odpovědnost vlastníka výtahu/budovy za jeho provoz a rizika škodných událostí. KONE vyvinula jedinečné technologie pro výměny výtahů ve stávajících objektech. Díky několikaletému výzkumu a inovaci produktů nabízí KONE vždy efektivní řešení pro výměny výtahů v obytných i kancelářských domech. Pro cestující znamená modernizace s KONE bezpečnost, pohodlí a estetický vzhled moderního designu.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: