Aktualizovaná směrnice programu Zelená úsporám

Dne 2. května 2011 podepsal Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa aktualizovanou verzi Příloh I a Dodatek č. 2 Směrnice MŽP č. 9/2009 o poskytování finančních prostředků ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci programu Zelená úsporám.

Aktualizovaná verze příloh i dodatek zohledňují změny, které ministr Chalupa nedávno oznámil veřejnosti. Jedná se zejména o to, že pro získání dotace z programu Zelená úsporám bude rovněž rozhodující datum doručení žádosti o podporu Státnímu fondu životního prostředí ČR. Podpora bude přiznána podle termínu doručení úplné žádosti.

Další úpravy se týkají skutečnosti, že žadatelé, kteří podali neúplnou žádost, budou mít pouze jednu šanci svou žádost doplnit.

V neposlední řadě dodatek zmiňuje možnost získání finančních prostředků z jiných zdrojů než z prodeje jednotek přiděleného množství AAU a následné vypořádání.

Aktualizované dokumenty ke stažení

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: