Fotbal a paneláky. Jak to jde dohromady?

Logo turnaje ALUMINCO PANEL CUP 2011

Že toto spojení skutečně dohromady jde, ukázal fotbalový turnaj ALUMINCO PANEL CUP 2011, který pořádala společnost Integra Metal Systems s.r.o.(ALUMINCO). Utkaly se v něm fotbalové týmy předních firem zabývajících se sanací panelových domů.
Na ALUMINO PANEL CUPu se letos na hřišti v pražských Satalicích sešla mužstva firem, která mají v oblasti rekonstrukcí panelových domů skutečné renomé.

Trigema Building
Společnost Trigema Building a.s. realizuje kontaktní způsob zateplování objektů včetně sanace panelových domů.
Společnost založena r. 1994


Vltavín HOLDING stavební podnik s. r. o.
se zabývá problematikou sanací vad panelové výstavby, rekonstrukcemi bytových i administrativních objektů a investiční výstavbou.
Společnost založena r. 1992


GTL
Společnost založena r. 1993

,Integra Metal Systems, s.r.o. (Aluminco)
Společnost se zabývá výrobou, dodávkou a montáží hliníkových konstrukcí, specializuje se především na hliníkové balkónové zábradlí ALUMINCO určené zejména pro panelové domy a novostavby.
Společnost založena r. 1996


Co název společnosti, to pojem. Díky jejich dlouhodobému profesionálnímu přístupu v oblasti sanací panelových domů jsou u zákazníků vysoce ceněné a žádané. Jejich zásluhou se původní omšelé šedavé bloky doslova rozsvítily a rozesmály. Pro potěšení nás všech.
Nutno podotknout, že se stejnou vehemencí, s jakou se tyto společnosti vrhly na staré paneláky, se daly do souboje o kulatý míč s cílem zvítězit v prvním panelákovém fotbalovém souboji.

I když na poli rekonstrukcí panelových domů jsou vítězi všichni čtyři, na fotbalovém trávníku může být vítězem jen jeden:
Vítězem prvního ALUMINCO PANEL CUPu 2011 se stal tým Integra Metal Systems, s.r.o., výrobce balkónového zábradlí ALUMINCO pro panelové domy a novostavby.

Turnaj se konal 3. 9. 2011 a byl organizován na vysoké úrovni. Po dobu celé akce bylo zajištěno bohaté občerstvení a vyvrcholením celého turnaje bylo utkání týmu fotbalových internacionálů proti výběru všech zúčastněných firem.

Kdo se stane dalším vítězem? Na to odpoví příští ročník panelákového fotbalového klání..

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: