O projektu

úvod

Dovolte nám představit originální internetový projekt v oboru stavebnictví, speciálně zaměřený na oblast rekonstrukcí a regenerací panelové výstavby.

Jedná se o referenční web s aktivním hlasováním pro jednotlivé reference. Jedinečný projekt v prostředí českého internetu s maximálním důrazem na vizuální stránku, aktivní zapojení návštěvníků a neotřelý a maximálně účinný prostor pro propagaci zúčastněných subjektů.

Projekt má všechny atributy moderního internetového nástroje s důrazem na dostupnost aplikace z externích zdrojů, převážně z vyhledávačů (technologie zpřístupňující seznamy publikovaných textů a jejich indexaci majoritním vyhledávačům), plná validita webu dle doporučených standardů, sofistikované nástroje pro sledování a analýzu provozu serveru.

Každá vložená reference má tyto atributy:

- Štítek realizátora: název reference, logo firmy, rok realizace, možnost vložit cenu, kontakt, výpis všech referencí realizátora umístěných na serveru
- Libovolné množství fotografií, přičemž jedna zvolená se zobrazuje jako hlavní
- Podrobnější popis reference, možnost přidat soubory ke stažení a www odkazy
- Aktuální stav bodového konta, případně ikonka „1. místo“ nebo „Novinka“
- Každá reference bude zařazena do příslušné kategorii - jedna reference může být vložena do více kategorií.

Systém zobrazování referencí je založen na inteligentním hodnocení, kdy se nejlépe hodnocené projekty zobrazují návštěvníkům jako první. V okamžiku publikování získá reference 100 bodů, každý den se referenci automaticky odečítá 1 bod. Body získané od návštěvníků mají trvalou platnost.

Hlasování

Hlasování

Návštěvníci webu panelovydum.cz mohou jednoduše každé referenci poslat hlas - ikonka „To se mi líbí“, kterým zvýší bodové konto vybrané reference o 5 bodů. Hlasování z jednoho počítače (IP adresy) je omezeno na 1 hlas za 12 hodin.

Každý hlas = 5 bodů

Doporučte dál

Doporučte dál

Návštěvníci serveru mají možnost jednoduchým způsobem odkázat na vybranou referenci - pomocí ikonek poslat odkaz mailem, přes Facebook či Twitter.

Informační část

Zpravodajská a informační část serveru předkládá návštěvníkům textový obsah odpovídající tématu projektu. Skládá se z odborných článků zaměřených na obecná a aktuální témata spojená s revitalizací panelové výstavby. Dále bude upozorňovat na zajímavé novinky z oblasti legislativy, veletrhů, výstav či seminářů.

Provozovatel serveru

Provozovatel serveru

Provozovatelem serveru panelovydum.cz je vydavatelství Euroexpo - vydavatel časopisu Panelák a dalších titulů a provozovatel úspěšného internetového portálu www.euroexpo.cz
Kontakt: V Závětří 6, Praha 7, 170 00
redakce@euroveletrhy, tel.: 266 791 551

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: